• İŞİNİZ İÇİN YÜKSEK KALİTEDE GÜÇLÜ ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

  • AĞIR ŞARTLAR ALTINDA SORUNSUZ VE GÜVENİLİR ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

  • İŞİNİZ İÇİN YÜKSEK KALİTEDE GÜÇLÜ ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

  • Sönmez Redüktör
Firmamız 1977 yılında dişli ve makine yedek parça imalatı yapmak üzere kurulmuştur.

Sönmez Rediktör Makine Sanayi 15 mm den 2.500 mm ye , 0.8 modülden 25 modüle kadar özel tip dişli üretebilmektedir. Dişli imalatı konusundaki uzmanlığını şanzıman ve redüktör üretimine entegre eden Sönmez Rediktör Makine Sanayi yakaladığı kalite standardı ile 1993 yılından itibaren üretim portföyüne ağır çalışma şartlarına uygun , özel tip şanzıman ve özel tip redüktör üretiminide eklemiştir.

Dişli imalatı , şanzıman imalatı ve redüktör imalatı konusunda edindiği bilgi birikimi ve tecrübesini kalite standartlarını yükselterek işinin en iyisini yapmak için kullanan Sönmez Rediktör Makine Sanayi müşterilerine özel tip dişli üretimi , özel tip şanzıman üretimi ve özel tip redüktör üretimi konularında hizmet vermektedir.

Günümüzde redüktör üretiminin önem kazanması, özel tip dişli , özel tip şanzıman ve özel tip redüktör ihtiyacının artması ile birlikte Sönmez Rediktör Makine Sanayi özveriyle uyguladığı kalite ilkelerine sadık kalarak titiz bir çalışma ve üretim platformu oluşturmuştur. Bu platformdaki çalışmalarla ülkemizde her ihtiyaca cevap verecek , belli güç ve devir aralıklarında , demir çelik sanayinde kullanılan , ağır çalışma şartlarına cevap verebilecek nitelikteki GGG.40 Sfero Gövde olarak uyguladığı standart ve özel tip redüktörler üretmektedir.

Sönmez Rediktör Makine Sanayi gücünü , çalışanlarının iş güvenliğini ve kişisel gelişimini ön planda tutarak onları ortak vizyon altında buluşturması , ilkeli kurum kültürü ile çalışanlarına güven ortamı sağlamasından almaktadır. Sönmez Rediktör Makine Sanayi müşterilerinin özel tip dişli , özel tip şanzıman , özel tip redüktör ihtiyaçlarını karşılarken müşterilerinin ve çalışanlarının yarattığı sinerji ve işbirliğinin oluşturduğu bu gücü kullanmaktadır. Karşılıklı kazanımlar sağlamak iş yapma süreçlerine değer katmaktadır. Sönmez Rediktör Makine Sanayi tarafından üretilen kaliteli ürünler ile satış sonrası sağlanan destek ve hizmetler müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını sağlamıştır.

Bu nedenle Sönmez Rediktör Makine Sanayi tarafından üretilen kaliteli ve sağlam ürünler " AĞIR ŞARTLAR ALTINDA SORUNSUZ VE GÜVENİLİR ŞEKİLDE ÇALIŞIR".

ÜRETİM

Her ihyiyaca cevap verebilecek güç ve devir sayılarında
redüktör üretilmektedir.Dişli ve redüktör üretimi
redüktör dişli üretim

ÜRÜNLERİMİZ

SA Serisi, SFM Serisi, SAT Serisi, SFT Serisi, SY Serisi
Redüktörler.Özel dişli üretimi.
redüktör dişli ürünleri