• İŞİNİZ İÇİN YÜKSEK KALİTEDE GÜÇLÜ ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

  • AĞIR ŞARTLAR ALTINDA SORUNSUZ VE GÜVENİLİR ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

  • İŞİNİZ İÇİN YÜKSEK KALİTEDE GÜÇLÜ ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

  • ÜRETİM

ÜRETİM


Sönmez Rediktör olarak, tüm ürünlerimizi güc sağlamlık ve kaliteye önem vererek, uygulanan kalite yönetim sistemleri ile 4. Sanayii fabrikamızda üretmekteyiz.

Sanayileşme hamlelerinin ve dünya ile entegrasyona girme çalışmalarının hızlandığı şu günlerde ülkemizde redüktör üretimi büyük önem kazanmıştır. Sönmez Rediktör Makine Sanayi bu oluşumun ışığı altında, her ihtiyaca cevap verecek güç ve devir sayılarında , özveriyle uyguladığı kalite ilkelerine sadık kalarak titiz bir çalışma platformunda redüktöler üretmektedir.


Üstün Kalite


Tüketicilerimize en kaliteli ürünü sunabilmek için uygulanan Kalite Yönetimi sistemleri ile tamamen kapalı ortamda, üretim yapmaktayız. Kalite denetimimizi sürekli devam ettirmekte ARGE çalışmalarımız arttırmaktayız.


İş Güvenliği


Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin can güvenliıini sağlamak ve işyerinde ve iş dışında, “önce can güvenliğim” kültürünü benimsetmek ve yaygınlaştırmak amacı ile tüm faaliyet alanlarımızda yürüttüğümüz standartlara daha fazla önem vermekteyiz.


Kalite ve Verimlilik


Üretim yönetiminde endüstriyel performans ve iş güvenliği koşullarını geliştirmeyi amaçlıyoruz. Üretim ortamını mümkün olduğu kadar basit, anlaşılır ve güvenli hale getirip, çalışanın asıl işi olan kaliteli üretime yoğunlaşmasını sağlamakta; kaliteli ve müşteriyi memnun eden ürünlerin üretilmesi yolunda bizlere yardımcı olmaktadır. Verimi arttırmak, üretim hatlarını esnek, etkili kılmak ve güvenli bir üretim ortamı yaratmak için sürdürülen en son teknoloji yatırımı ve yetişmiş insan gücüyle Sönmez Rediktör verimini arttırmıştır.


Üstün Çevre Duyarlılığı


Ürünlerimize ait hammadde tedariğinden son tüketiciye kadar ki süreçte, çevreyi korumak üzere tedbir almayı önemli önceliklerimiz arasında gören bir firma olarak, özellikle enerji ve su tasarrufu, atık su arıtımı, atık yönetimi, emisyon ve gürültü azaltımına yönelik çalışmalar yürütmekteyiz. Çevreye olan etkimizi en aza düşürmek ve bu etkiyi kontrol altına almak için oluşturduğumuz çevre yönetim sistemi ile üretimimize devam ediyoruz.

ÜRETİM

Her ihyiyaca cevap verebilecek güç ve devir sayılarında
redüktör üretilmektedir.Dişli ve redüktör üretimi
redüktör dişli üretim

ÜRÜNLERİMİZ

SA Serisi, SFM Serisi, SAT Serisi, SFT Serisi, SY Serisi
Redüktörler.Özel dişli üretimi.
redüktör dişli ürünleri